Referent/referentka studijního oddělení

Pondělí 6. listopad 2017, 14:01

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

referent/referentka studijního oddělení

Pracovní náplň:

• komunikace se studenty – poradenská a konzultační činnost
  • vedení studijní agendy
  • administrativní činnost
  • práce s informačním systémem STAG
  • vyřizování korespondence
  • administrativní podpora sekretářkám a pedagogům na katedrách v oblasti studijní agendy
  • účast na akcích pořádaných za účelem podpory studia na fakultě (studijní veletrhy, dny otevřených dveří apod.)
  • spolupráce na organizačním zajištění zápisů do studia, imatrikulací, promocí aj.

Požadujeme:

• min. vyšší odborné nebo vysokoškolské bakalářské vzdělání
  • výborné komunikační schopnosti a pro-klientský přístup
  • pečlivost a organizační schopnosti
  • empatii
  • dobrou znalost práce s PC (internet, MS Office), znalost práce se systémem STAG výhodou
  • základní orientaci ve studijní problematice vysokých škol
  • znalost angličtiny nejlépe na úrovni B2
  • zkušenost se zpracováním studijní agendy na VŠ výhodou

Nabízíme:

• nástupní mzda dle odpracované praxe v rozmezí 16 200–19 650 Kč, osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby
  • možnost profesního a jazykového vzdělávání
  • práce v příjemném a moderním pracovním prostředí na adrese 17. listopadu 12 v Olomouci
  • stabilní zázemí prestižní univerzity
  • 28 dní dovolené
  • příspěvek na stravování a další benefity
  • nástup nejlépe od 1. ledna 2018, příp. dohodou
  • pracovní smlouva na jeden rok s možností prodloužení

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný profesní životopis a sken dokladů o vzdělání na e-mail: jiri.mazal@upol.cz.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 21. listopadu 2017.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.