Business Camp Univerzity Palackého přiláká do Olomouce špičkové podnikavce a marketéry

úterý 27. září 2016, 22:07 – Text: OK

Olomouc (27. září 2016) – Čtvrtý ročník konference o cestě k úspěšnému podnikání UP Business Camp 2016, za nímž stojí Vědeckotechnický park Univerzity Palackého, se blíží. Do Olomouce dorazí 5. listopadu, ale už teď je možné se na akci registrovat. Do konce září dokonce za zvýhodněných podmínek.

<>Letos konference nabídne velká jména. Zájemci se mohou těšit na výkonnou ředitelku UNICEF ČR Pavlu Gomba, která byla v roce 2014 magazínem Forbes vyhodnocena jako 35. nejvlivnější žena České republiky. Nebude chybět Dita Přikrylová z úspěšného startupu Czechitas. Dita patří mezi inovátory NewEurope100 a letos ji vybral Forbes mezi třicet nejvlivnějších lidí pod třicet let.

Jak na podnikání s bezdomovci i Skypicker

O své zkušenosti se podělí také Tereza Jurečková, spoluzakladatelka sociálního podniku Pragulic, který zaměstnává lidi bez domova jako průvodce městem. „Na konferenci vystoupí spoluzakladatel úspěšného vyhledavače letenek Skypicker Jiří Hlavenka, spoluzakladatel služby Dámejídlo.cz Igor Třeslín, marketér Hinty.cz Petr Homola, nebo provozovatel úspěšného olomouckého podniku The Black Stuff Pub & Whisky Bar Zdeněk Kortiš,“ vypočítává jména hostů Michal Kukučka z Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci.

Pokud se zajímáte o online marketing, sociální podnikání a příběhy úspěšných startupů a podnikatelů, pak na UP Business Camp 2016 určitě nesmíte chybět. Konferenci organizuje Vědeckotechnický park za finanční podpory Komerční banky. Konferenci podporují Europe Direct Olomouc a Managementmania. Mediálním partnerem je Byzmag.

Více o konferenci na www.upbusinesscamp.cz

Kontaktní osoba:

Michal Kukučka | Event Manager
Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci
E: michal.kukucka@vtpup.cz | T: 585 631 420 | M: 732 707 837