Výběrové řízení UP: vedoucí pracovník pro oblast řízení lidských zdrojů

pátek 29. červen 2018, 12:43 – Text: RW

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucího pracovníka pro oblast řízení lidských zdrojů (CZ-ISCO 1212).

Pracovní náplň

Definuje, spravuje a kontroluje personální procesy a standardy personální práce, zejména v oblastech plánování a získávání zaměstnanců, motivace a stabilizace zaměstnanců a aktualizace a optimalizace zaměstnanců.

Ve spolupráci s vedením UP v Olomouci formuluje personální politiku.

Vytváří a implementuje personální strategie.

Nastavuje a metodicky řídí jednotlivé personální procesy. Poskytuje odborné poradenství v oblasti ŘLZ vedoucím pracovníkům UP a pracovníkům personálních oddělení.

Spolupracuje na vytváření a realizaci projektů v oblasti ŘLZ, získané projekty řídí, či se podílí na jejich řízení a řešení.

Očekávaný profil uchazeče

VŠ vzdělání ideálně odpovídajícího oboru (např. andragogika, ekonomika, právo)
Min. 5 let odborné praxe na stejné nebo obdobné pozici
Velmi dobrá znalost procesů v oblasti ŘLZ a související pracovně právní problematiky

Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

Velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost SAP výhodou
Manažerské dovednosti a zkušenosti s přímým vedením pracovního týmu
Dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, flexibilita, proaktivní přístup, odolnost proti stresu a ochota učit se novým věcem
Zkušenost s řízením projektu

Specifikace podmínek

Předpokládaný nástup od 1. 10. 2018, místo pracoviště Olomouc (rektorát UP v Olomouci), pracovní smlouva na plný úvazek a dobu neurčitou, zkušební doba 6 měsíců, smluvní mzda, možnost osobního a odborného rozvoje, zaměstnanecké benefity (https://www.upol.cz/zamestnanci/slevy-a-vyhody/), a především podnětné prostředí, které je výzvou.

Uchazeči zasílají strukturovaný životopis na email: jana.vesela@upol.cz, uzávěrka přijímání životopisů je 10. 8. 2018. 

Univerzita Palackého v Olomouci zpracovává osobní údaje uchazeče o zaměstnání podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - dále jen „nařízení“), a to jako správce osobních údajů. Více informací zde https://www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju/.