Asistent / asistentka děkana

Středa 17. říjen 2018, 9:18

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení administrativní pozice

ASISTENT / ASISTENTKA DĚKANA

Pracoviště: Děkanát PřF UP (Informace o pracovišti a jeho činnosti)
Počet pozic: 1
Úvazek: 1,0
Předpokládaný nástup: 1. 12. 2018

Pracovní náplň:

• Zajištění provozních záležitostí sekretariátu, organizace schůzek, komunikace s českými a zahraničními partnery, zápisy z jednání;
  • Administrativní a organizační podpora děkana i proděkanů a další úkoly odpovídající pozici asistentky;
  • Zpracování požadavků na objednávky, faktur;
  • Zajišťování procesu podpisů vedení fakulty;
  • Vedení agendy interních fakultních norem;
  • Agenda smluv, agenda znalecké činnosti;
  • Zajištění dalších odborných agend, vkládání dokumentů do interního systému UP;
  • Sledování harmonogramu slavnostních akcí, starost o taláry a insignie.

Požadujeme:

• Ukončené SŠ vzdělání;
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti, pečlivost, flexibilita, schopnost vidět věci v souvislostech;
  • Proaktivní přístup;
  • Znalost práce na PC (MS Office);
  • Znalost problematiky prostředí vysoké školy výhodou;
  • Orientace v administrativních činnostech a předpoklady pro výbornou organizaci sekretariátu;
  • Podmínkou komunikativní znalost anglického jazyka v písemné i mluvené podobě;
  • ŘP B;
  • Akceptace „Poučení o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání“.

Nabízíme:

• Zajímavou a pestrou práci na plný úvazek v oblasti podpory vedení fakulty;
  • Finanční ohodnocení: nástupní mzda 25-30 tis. Kč, po zapracování v závislosti na výsledcích možné navýšení;
  • Zázemí prestižní univerzity;
  • Moderní pracovní prostředí;
  • 28 dnů dovolené;
  • Příspěvek na stravování, jazykové vzdělávání a další benefity.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem, scanem dokladů o dosaženém vzdělání zasílejte na e-mailovou adresu dagmar.petrzelova@upol.cz.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 11. 11. 2018 do 18:00 hodin.