Ředitel/ka Vědecko-technického parku Univerzity Palackého v Olomouci

Pátek 7. leden 2022, 8:00

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Ředitel/ka Vědecko-technického parku Univerzity Palackého v Olomouci .

Pracoviště: Vědecko-technický park UP
Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: 01.03.2022

Pracovní náplň

Ředitel/ka vědecko-technického parku Univerzity Palackého v Olomouci je jmenován/a a odvoláván/a rektorem UP. Ředitel/ka tohoto univerzitního zařízení je povinen/ povinna zajistit:

• Řádný chod VTP UP,
  • Hospodaření v rámci schváleného rozpočtu,
  • Zpracování podkladů pro hodnocení činnosti a hospodaření VTP UP a výročních zpráv,
  • Evidenci pohledávek VTP UP,
  • Péči o spravovaný majetek UP.

Kvalifikační požadavky

• Ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského stupně (Mgr., Ing.) s výhodou technického nebo ekonomického směru,
  • Organizační, manažerské, prezentační, komunikační a vyjednávací schopnosti,
  • Orientace v oblasti průmyslového vlastnictví,
  • Praxe v oblasti komercionalizace duševního vlastnictví nebo transferu technologií min. 3 roky,
  • Schopnost orientace v právních předpisech,
  • Schopnost systémové koordinace a samostatného tvůrčího řešení problémů,
  • Znalost angličtiny slovem i písmem,
  • Dobrou uživatelskou znalost MS Office,
  • Zkušenosti s vysokoškolským prostředím výhodou,
  • Kreativitu, proaktivní přístup, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost,
  • Občanskou a morální bezúhonnost.

Co nabízíme

• Zázemí stabilní instituce a zaměstnanecké benefity,
  • Příjemný kolektiv, dobré pracovní prostředí,
  • Motivující pracovní podmínky,
  • Příležitost k seberealizaci a osobnímu růstu.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Sken dokladu o dosaženém vzdělání

Motivační dopis

Výpis z rejstříku trestů

Stručná koncepce finančního řízení VTP UP v max. rozsahu 2 A4

Výhled/strategie řízení nebo SWOT analýza možností pracoviště

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kysučanová Milena, Mgr., milena.kysucanova@upol.cz, +420585631148

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 09.02.2022.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.