Erasmus Student Network hledá nové členy

Čtvrtek 14. únor 2019, 12:38 – Text: ESN

Pohybujete se rádi v mezinárodním prostředí, poznáváte nové lidi a objevujete nové kultury? Baví vás organizování výletů, příprava party, focení, psaní článků nebo grafika?

Pokud ano, tak neváhejte a přidejte se k naší studentské organizaci Erasmus Student Network (ESN UP Olomouc), která se stará o zahraniční studenty UP a v průběhu semestru pro ně připravuje také volnočasový program, jako jsou například národní prezentace, Language Café, Pub Quiz či výlety po ČR i do zahraničí. Mimo pořádání výše zmíněných aktivit se můžete také realizovat v organizaci spolku, pořádat teambuildingové aktivity, tvořit propagační materiály či spravovat web a sociální sítě.

Zaujala vás naše nabídka? Není nic jednoduššího než nás kontaktovat na e-mailu hr@esn.upol.cz.

Pokud byste chtěli zahraničním studentům pomoci s jejich prvními kroky v Olomouci a na univerzitě, můžete napsat na náš e-mail buddy@esn.upol.cz a stát se jejich buddíkem.

Více informací o našem studentském spolku najdete na webové stránce www.esn.upol.cz nebo na FB stránce. Nově vám můžeme také vystavit potvrzení o praxi na pobočce největší studentské organizace v Evropě.