Portál  |  STAG  |  e-mail
Univerzita Palackého
11.05.2012, 09:25, Stáří: 3 r.

Sportovní den Univerzity Palackého proběhne 16. května

Autor: -da-

foto M. Otava

Již tradičně pořádá Akademik sport centrum Sportovní den pro všechny zaměstnance a studenty Univerzity Palackého. Už od rána pro vás budou zdarma připraveny nejrůznější sportovní aktivity a turnaje, které budou probíhat na tradičních sportovištích v okolí Sportovní haly, na kolejích B. Václavka, ale i na jiných místech. Těšit se můžete na přibližně 30 různých sportů, posezení s přáteli, závěrečný turnaj Univerzitní ligy v malé kopané, projížďku na kánojích, horolezecký výjezd na Malý Rabštejn, velkou zumba party ve Sportovní hale UP a mnoho dalšího.

V den konání Sportovního dne uděluje rektor Univerzity Palackého zaměstancům a studentům rektorské volno.

Program

Aktuální zpravodajství a publicistiku z Univerzity Palackého najdete na stránkách Žurnálu Online.

Stránka aktualizována: 04. 04. 2011, Daniel Agnew