Pozvánka na moderovanou debatu věnovanou financování výzkumu, vývoje a inovací v rámci „pre-seed“ aktivit OP Výzkum a vývoj pro inovace (6.4.2012)
Dovoluji si Vás pozvat na moderovanou debatu věnovanou financování výzkumu, vývoje a inovací v rámci „pre-seed“ aktivit OP Výzkum a vývoj pro inovace. Zástupci vedení MŠMT, Řídícího orgánu OP VaVpI, agentury CzechInvest a odborníci z dané oblasti budou prezentovat informace o formách podpory akademických institucí směřující k posunu nadějných technologií a inovací směrem k jejich komercionalizaci.
Moderovaná debata se koná 6. dubna 2012 od 10.00 hodin v budově Ústavu molekulární a translační medicíny Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Hněvotínská 5 (areál Fakultní nemocnice Olomouc, vedle budovy Teoretických ústavů LF UP).
Těším se na setkání s Vámi
doc. MUDr. Marián Hajdúch, Ph.D.
ředitel ÚMTM LF UP Olomouc
Pozvánka ke stažení (pdf)
Aktuální zpravodajství a publicistiku z Univerzity Palackého najdete na stránkách Žurnálu Online.



